mapa Slovensko 8 18
ales_bily_SW.jpg
Aleš Bílý
Odborný poradce Praha, Severni a Východni Čechy

Tel: +420 777 733 803
E-Mail: abily@meta-online.com
Dagmar-Bublincova.png
Dagmar Bublincová
Odborný poradce pro západní Slovensko

Tel: +421 911 911 920
E-Mail: dbublincova@meta-online.com
Frantisek-Hosek.png
František Hošek
Odborný poradce Jižní a Jihozápadní Čechy

Tel: +420 777 733 805
E-Mail: fhosek@meta-online.com
fojtl.png
Ing. Jan Fojtl
Vedoucí konstrukčního oddělení, Statik

Tel: +420 777 733 843
E-Mail: jfojtl@meta-online.com
Kocka_Libor.JPG
Ing. Libor Kocka
Projektant

Tel: +421 911 484 564
E-Mail: lkocka@meta-online.com
Cerny_Jan.jpg
Jan Černý
Odborný poradce pro region: Severní a Severozápadní Čechy

Tel: +420 777 733 802
E-Mail: jcerny@meta-online.com
Jan-Cholevik.png
Jan Cholevík
Odborný poradce Morava, Slezsko

Tel: +420 775 851 351
E-Mail: jcholevik@meta-online.com
Jan-Curn.png
Jan Čurn
Skladník – Kontrolor

Tel: +420 777 733 804
E-Mail: meta-cz-sklad@meta-online.com
Jana_Hajna.png
Jana Hajná
Administrátorka prodeje a kontroly

Tel: +420 389 106 528
E-Mail: jhajna@meta-online.com
Jiri-Nigrin.png
Jiří Nigrin
Vedoucí projekčního oddělení

Tel: +420 389 106 522
E-Mail: jnigrin@meta-online.com
Jachimova_Lenka.jpg
Lenka Jachimová
Administrátorka výroby

Tel: +420 774 633 841
E-Mail: ljachimova@meta-online.com
lucie_mrazkova_sw.jpg
Lucie Mrázková
Administrátorka projekce

Tel: +420 773 096 362
E-Mail: Lmrazkova@meta-online.com
Sirucek_Lukas.JPG
Lukáš Širůček
Vedoucí logistiky a montáží

Tel: +420 777 733 801
E-Mail: lsirucek@meta-online.com
Jan-Lajer.png
Mgr. Jan Lajer
Logistik a vedoucí projektů

Tel: +420 389 106 510
E-Mail: jlajer@meta-online.com
Monika-Novakova.png
Monika Nováková
Asistenka, marketing
Rudolfovská ulice 742/171
37001 České Budějovice

Tel: +420 389 106 517
E-Mail: mnovakova@meta-online.com
Michal_Solle.png
Michal Šolle
Vedoucí skladu

Tel: +420 778 761 631
E-Mail: msolle@meta-online.com
Soumar_Petr.jpg
Petr Soumar
Mistr výroby

Tel: +420 775 864 257
E-Mail: psoumar@meta-online.com
Behounek.png
Petr Běhounek
Technolog, Plánování výroby

Tel: +420 389 106 515
E-Mail: pbehounek@meta-online.com
patrik_cvrcek.jpg
Patrik Patrik Cvrček
Konstruktér

Tel: +420 389 106 530
E-Mail: pcvrcek@meta-online.com
Marek_Pavel_sw.jpg
Pavel Marek
Revizní technik

Tel: +420 775 864 256
E-Mail: pmarek@meta-online.com
Patrik-Palkovic..png
Patrik Palkovič
Projektant

Tel: +420 389 106 514
E-Mail: ppalkovic@meta-online.com
petr_vorel.jpg
Petr Vorel
Referent nákupu

Tel: +420 775 866 716
E-Mail: pvorel@meta-online.com
Pivec_Radek.jpg
Radek Pivec
Vedoucí kvality

Tel: +420 774 633 840
E-Mail: rpivec@meta-online.com
Hlousek.jpg
Svatopluk Hloušek
Jednatel, Obchodní ředitel
Rudolfovská ulice 742/171
37001 České Budějovice

Tel: +420 387 316 796
E-Mail: shlousek@meta-online.com
silvie_kasova.jpg
Silvie Kášová
Logistik

Tel: +420 389 106 525
E-Mail: skasova@meta-online.com
Tomas-Tabery_01.png
Tomáš Tabery
Technický ředitel

Tel: +420 777 733 806
E-Mail: ttabery@meta-online.com
Vojtech-Rems.png
Vojtěch Rems
Správce systému, IT

Tel: +420 389 106 516
E-Mail: vrems@meta-online.com
Oplistilova.png
Zuzana Oplíštilová
Koordinátorka montáží

Tel: +420 389 106 527
E-Mail: zoplistilova@meta-online.com
Zdeňka Dejčmarová Recepční

Tel: +420 387 316 796
E-Mail: meta@meta-online.cz